Ekspresowy Transport Międzynarodowy

Jednym z głównych filarów naszej działalności jest Ekspresowy Transport drogowy, który jest możliwy dzięki obsadzie złożonej z dwóch doświadczonych kierowców, którzy przewiozą dla Państwa ładunki po całej Europie.
Dysponujemy flotą ponad 200 pojazdów o ładowności od 500 kg do 28 ton.
Specjalizujemy się w transportach ekspresowych m.in. dla branż: automotive, lotniczej, farmaceutycznej, spożywczej.
Przykładowy czas transportu ekspresowego:
Niemcy – Anglia- już od 16 godzin,
Niemcy- Hiszpania- już od 24 godzin,
Polska- Niemcy- już od 4 godzin.

Ekspresowy Transport Chłodniczy

Ważnym ogniwem naszej działalności jest Ekspresowy Transport Chłodniczy, który jest możliwy dzięki obsadzie złożonej z dwóch doświadczonych kierowców, oraz flocie 20 zestawów chłodniczych. Oferujemy kompleksową obsługę logistyczną w międzynarodowym transporcie chłodniczym na terenie całej Europy. Jesteśmy ekspertami w przewozach i logistyce artykułów nie tylko spożywczych, w warunkach kontrolowanej temperatury: mrożonych oraz innych, wrażliwych na różnice temperatur. Naszymi klientami są międzynarodowe koncerny oraz sektor małych i średnich firm pragnący zaistnieć na rynkach zagranicznych.

Dystrybucja Krajowa

Bogata oferta pojazdów, jakimi dysponujemy (ładowność od 500 kg do 28 ton), czyni naszą usługę kompleksową, a ofertę uniwersalną.
Zajmiemy się dostarczeniem towaru z miejsca źródłowego do magazynu (produkcji, fabryki lub innego miejsca docelowego), jak również odbierzemy od Państwa towar z magazynu dostarczając go do finalnego odbiorcy.
Nasza usługa to pełna koordynacja zamówienia oraz gwarancja prawidłowego obiegu dokumentów.

Nasza Flota

28 ton

Jako Państwa partner w dziedzinie transportu oferujemy możliwość dostarczania ładunków o wadze nawet do 28 ton.
Dzięki nowoczesnym ciągnikom Scania i naczepom Krone, odznaczającym się lekką i wytrzymał konstrukcją, jesteśmy w stanie nie tylko podjąć takie ładunki, ale przede wszystkim obniżyć Państwa koszty związane z przewozem tak ciężkich towarów.
Nasi spedytorzy zajmą się w Państwa imieniu i interesie organizacją całego transportu, łącznie z niezbędnymi formalnościami. W ten sposób możecie Państwo skoncentrować się na własnej działalności biznesowej mając pewność, że Wasze transporty dotrą na czas i miejsce bez żadnego problemu.

Coilmulda

Jeżeli Państwa firma uzależniona jest od transportu stali w kręgach, to gotowi jesteśmy w pełni zapewnić Państwu komfort pracy, organizując dla Państwa kompleksowe transporty.
W ten sposób będziecie się mogli Państwo skoncentrować na podstawowej działalności biznesowej. Czeka na Państwa 120 pojazdów - ciągników siodłowych, naczep mega, firanek – coilmuld.
Optymalna konstrukcja sprawia, że ważą one zaledwie 6700 kilogramów. Przemyślana lekka konstrukcja sprawia, że niewielkie zużycie paliwa czyni nasze pojazdy ekonomicznie bardzo atrakcyjnymi, a ekologicznie – bezpiecznymi dla środowiska. Mulda ma 7236 milimetrów długości, co umożliwia umieszczenie w niej kręgów o średnicy 2100 milimetrów.
Naczepa może być załadowana zarówno rolkami stali, jak i drutu. Dodatkowe wyposażenie sprawia, że naczepy mogą być wszechstronnie wykorzystywane.
Kolejną zaletą jest obsada złożona z dwóch doświadczonych kierowców, umożliwiająca wykonywanie transportów ekspresowych.

1,5 tony

Jako Państwa partner zatroszczymy się też o przewóz Państwa lekkich ładunków. Dlatego stawiamy do Państwa dyspozycji nasze samochody marki Iveco. Ich przestrzeń ładunkowa umożliwia przewożenie przedmiotów, towarów i palet o łącznej długości 5,1 metra, szerokości 2,2 metra i wysokości 2,2 metra. Dopuszczalna ładowność do 1,5 tony ( 10 europalet) czyni z tych pojazdów idealny środek transportu do przewozu różnorodnych ładunków dla klientów o różnorodnych potrzebach.
Uniwersalne możliwości załadunku – z boku, za pomocą dźwigu, czy poprzez rozsuwany dach czynią z tych samochodów uniwersalny instrument zaopatrzenia Państwa firmy.

500 kg.

Tam, gdzie liczy się błyskawiczna reakcja na zmieniające się warunki gospodarcze wymuszające błyskawiczną dostawę niewielkich, ale kluczowych partii towarów, oddajemy do Państwa dyspozycji Citroeny Berlingo, zdolne transportować jedną europaletę, lub pakiety.
Przestrzeń ładunkowa o wymiarach 1,2 metra długości i 80 centymetrów szerokości idealnie nadaje się do wygodnego i bezpiecznego przewozu Państwa ładunków w warunkach ekspresowych.

1 tona

Partnerska pomoc i współpraca dotyczy też transportu niewielkich partii materiału lub produktów niezbędnych w danym momencie dla Państwa firmy. Dlatego stawiamy do Państwa dyspozycji Citroeny Jumpery. Przestrzeń ładunkowa o wymiarach 3,2 na 1,8 na 1,8 metra sprawia, że z powodzeniem transportujemy cztery europalety. Skrzyniowa konstrukcja sprawia, że ładunki są przewożone w wyjątkowo bezpieczny sposób, chroniący je absolutnie od np. wpływu warunków atmosferycznych.

Chłodnie

Posiadamy flotę 20 zestawów chłodniczych. Oferujemy kompleksową obsługę logistyczną w międzynarodowym transporcie chłodniczym na terenie całej Europy. Jesteśmy ekspertami w przewozach i logistyce artykułów nie tylko spożywczych, w warunkach kontrolowanej temperatury: mrożonych oraz innych, wrażliwych na różnice temperatur.

Transport Powypadkowy

Oferujemy usługę związaną z transportem powypadkowym na terenie Polski i całej Europy. Dysponujemy specjalistycznymi autami, umożliwiającymi przewóz pojazdów o różnym charakterze. Do Państwa dyspozycji oddajemy nasz doświadczony personel, który dobierze właściwy rodzaj naczepy dla Państwa pojazdu.
Organizacja przewozu ponadgabarytowego wymaga doboru właściwego rodzaju naczepy. Dysponujemy naczepami o wymiarach i specyfikacji przedstawionej na załączonych schematach.
Nasza usługa to pełna koordynacja zamówienia oraz gwarancja prawidłowego obiegu dokumentów.

Dokumenty

Licencja Transportowa

NIP

Regon

ISO 9001

Zezwolenie Przewoźnika Drogowego

ISO 14001

Polisa OC Przewoźnika

Zezwolenie Spedycyjne

Polisa OC Kabotaż DE